شیشه بالکن در تهران | بالکن شیشه ای در تهران

شیشه باکن در تهران | بالکن شیشه ای در تهران

بالکن شیشه ای در تهران

شیشه باکن در تهران | بالکن شیشه ای در تهران

شیشه بالکن الیز همگام با توسعه صنعت ساختمان از حدود ۱۵ سال پیش در کشور ترکیه اقدام به تولید شیشه بالکن برای بالکن های آپارتمان ها کرده و با بها دادن به کیفیت محصولات خود، توانسته به یکی از برترین برندهای موجود در زمینه بالکن شیشه ای در دنیا تبدیل شود و هم اکنون به بیش از ۲۰ کشور دنیا صادرات داشته این امر مهم در سایه بها دادن به بحث تحقیق و توسعه به دست آمده که در کنار خود کیفیت را به ارمغان آورده و به یک برند قابل اعتماد در دنیا تبدیل شده است.

با نصب شیشه بالکن در تهران شما علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی می توانید جلوی ورود گرد و غبار را به داخل آپارتمان خود گرفته و از ورود حشرات، صر و صدا و آب برف و باران به داخل آپارتمان خود جلوگیری نمایید و هم چنین به صورت چشمگیر متراژ آپارتمان خود را افزایش داده و از محیط پرت آپارتمان خود یک اتاق اضافی برای خود دست و پا بکنید.

 

کیفیت بالکن شیشه ای در تهران الیزجام

زیبایی و کارکرد یک بالکن شیشه ای ریلی در تهران حالت حرکت آن می باشد متاسفانه همکاران فعال در زمینه بالکن شیشه ای به این امر توجه زیادی نمی کنند ولی شیشه بالکن الیز با بهره گیری از کادر متخصص و آموزش دیده در کشور ترکیه با فنون نصب و مونتاژ بالکن شیشه ای به خوبی آشنایی داشته و به شما این امکان را می دهد پس از نصب بالکن بر روی تراست با نیروی بسیار کمی بالکن خود را حرکت دهید.

تمام یراق آلات و پروفیل آلومینیوم این شرکت تولید کمپانی الیز ترکیه می باشد که طی یک سال گذاشته با سرمایه گذاری مستقیم در ایران اقدام به مونتاژ بالکن شیشه ای کرده و توانسته بهترین کیفیت را به شما مشتریان ارایه دهد.

 

پروفیل آلومینیوم مورد استفاده این شرکت ۱۷ کیلوگرم می باشد که در مقایسه با پروفیل مصرفی همکاران که ۱۳ کیلو می باشد بسیار مقاوم بوده و این باعث می شود بالکن بعد از نصب صدا ندهد و با نیروی بسیار کمی به حرکت درآید.

 

تمام یراق آلات تولیدی این شرکت دارای ۵ سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

شیشه ای مورد استفاده این شرکت در بالکن شیشه ای در تهران ، شیشه سکوریت ۸ میل می باشد.

بالکن شیشه ای الیز توانایی نصب بالکن شیشه ای در تمام اشکال هندسی، تمامی متراژها و تمام رنگ های پروفیل آلومینیوم و انواع شیشه های سکوریت را دارد.

شما برای سفارش شیشه بالکن در تهران ( بالکن شیشه ای در تهران ) و سایر شهرها کافی است با ما تماس بگیرید تا با مزایای شیشه بالکن های تولیدی الیز جام آشنا شوید .

برای خرید بهترین شیشه بالکن در تهران و سایر شهرها هم اینک اقدام نمایید.